Chciałam usunąć blizny

Jako dziecko przeszłam kilka operacji. Po każdej z nich pozostała mi rozległa blizna na brzuchu. Przyznam szczerze, że obecnie nie mogłam już patrzeć na swój brzuch, kiedy byłam rozebrana. Blizny nachodziły jedna na drugą. Porobiły mi się różne nieestetyczne blizny i dosłownie wstydziłam się po prostu wyjść na plażę czy też na basen w dwuczęściowym stroju kąpielowym. Bałam się tego, jak obcy ludzie mogą zareagować na taki wygląd brzucha. Tym bardziej, że kilka razy zdarzyło mi się usłyszeć kilka nieprzyjemnych komentarzy skierowanych w swoją stronę.

Gdzie w Grodzisku Mazowieckim usunę blizny?

skuteczne usuwanie blizn grodzisk mazowieckiW końcu zdecydowałam, że po prostu muszę coś z tym zrobić. Porozmawiałam na ten temat z moją najlepszą przyjaciółką, która uświadomiła mi, że istnieje sporo sposobów na to, jak pozbyć się blizn. Poleciła mi szczególnie sposób, z którego sama kiedyś skorzystała. Było to profesjonalne i skuteczne usuwanie blizn Grodzisk Mazowiecki to miejscowość, w której znajdowała się klinika, którą tak serdecznie mi polecała. Blizny w ramach takiego zabiegu usuwało się w sposób laserowy. Bardzo mnie to ucieszyło, ponieważ wiedziałam, że zabiegi laserowe są mało inwazyjne, a przy tym bezbolesne i można je wykonywać nawet bez wcześniejszego podawania znieczulenia. Przyjaciółka zapewniła mnie dodatkowo, że są one bardzo tanie. To ważne szczególnie w przypadku dużych i starych blizn, ponieważ w takiej sytuacji często jest potrzebnych kilka serii zabiegów laserowego usuwania blizny. Po każdym zabiegi blizna staje się coraz mniej widoczna i bledsza, aż do momentu, kiedy stanie się niemal niezauważalna. Skóra po takich zabiegach regeneruje się naprawdę bardzo szybko i w zasadzie nie ma żadnych przeciwwskazań do usunięcia blizny. Chociaż oczywiście nie można zapomnieć o tym, że zabieg zawsze warto skonsultować najpierw z lekarzem, który poinformuje nas o tym, jak przebiega taki zabieg, jakiej reakcji organizmu można się po nim spodziewać i przede wszystkim, jaki efekt możemy uzyskać, bowiem każdy organizm i każda skóra może zareagować odrobinę inaczej.

Zachęcona przez przyjaciółkę, która zapewniła mnie, że efekty po takim zabiegu są naprawdę bardzo dobre, jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam do polecanej przez nią kliniki. Okazało się, że terminy na konsultację z lekarzem są bardzo szybkie, można się tam zapisać niemal z dnia na dzień. Tak też zrobiłam i już następnego dnia byłam w drodze do Grodziska Mazowieckiego, w którego niemal w samym centrum znajdowała się ta polecana i rekomendowana przez pacjentów klinika.