Turystyka i Rekreacja

Damski rower Romet

Pamiętam do dzisiaj mój pierwszy rower i radość, którąa czułam, kiedy dostałam go jako prezent komunijny. W owych czasach rowery były towarem deficytowym, ale ja miałam wielkie szczęście mieć wspaniałego chrzestnego, który postanowił sprawić swojej ukochanej chrześnicy taki właśnie wspaniały rower. Myślę, ze spokojnie mogę powiedzieć, że dzień, w którym dostałam rower był jednym z najpiękniejszych dni w moim życiu. Pamiętam także do dzisiaj iskierkę zazdrości w oczach moich kolegów i koleżanek z podwórka, miałam bowiem ze wszystkich najlepszy rower.

Rowery polskiego producenta Romet

rower romet gazelaMój pierwszy rower był rowerem marki Romet i ponieważ wiąże się z nim bardzo wiele wspaniałych wspomnień, do dzisiaj mam sentyment do tej marki. Każdy mój kolejny rower również był rowerem wyprodukowanym przez tego bardzo dobrego polskiego producenta. Rowery Romet w niczym nie ustępują producentom zagranicznym, są naprawdę doskonałej jakości. Poza tym jest to firma z długimi tradycjami. Obecnie posiadam wspaniały rower Romet Gazela i z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu zapalonemu miłośnikowi jazdy na rowerze. Używam go już do kilku lat i wciąż doskonale mi służy. I do tego tak pięknie wygląda. Jest w kolorze srebrnym, dodatkowo wyposażyłem go w koszyczek z przodu i poruszam się nim właściwie wszędzie. To mój prawdziwie ukochany rower. Wszystkie jego części są bardzo dobre, dodatkowo jest bardzo lekki, co jest dla mnie ważne, gdy nie raz muszę wnieść lub znieść go po schodach, gdy nagle kończy się przede mną ścieżka rowerowa. Całą moją rodziną jesteśmy wierni rowerom Romet, zarówno mój mąż, jak i dzieci także używają tych doskonałych rowerów polskiego producenta i na pewno wszyscy pozostaniemy im wierni. Jeszcze nigdy się na tych rowerach nie zawiedliśmy, nie licząc małych naprawa, które naturalnie wynikły z dużej eksploatacji tych rowerów. Ale tak naprawdę rowery bardzo mało się zużywają i całkowicie wystarczy serwisowanie raz w sezonie, aby utrzymać je w dobrej formie i cieszyć się nimi jak najdłużej.

Polska może się pochwalić rowerami Romet, które cieszą Polaków już od wielu lat. Polacy kupują je nie tylko przez wzgląd na patriotyzm i wspieranie polskiej produkcji, a raczej głównie ze względu na wysoką jakość o doskonały design tych wspaniałych polskich rowerów. Firma Romet już od bardzo wielu lat z sukcesem działa na polskim rynku, co powinno być doskonałą rekomendacją dla jej produktów. Ja na pewno firmy Romet nigdy nie zdradzę, bo nigdy mnie ona jeszcze nie zawiodła.