Wygląd i zdrowie

Innowacyjna metoda depilacji laserem lightsheer

Depilacja jest jedną z usług świadczonych w gabinetach kosmetycznych.Polega na usunięciu zbędnego owłosienia różnymi metodami.W domu stosowana jest najczęściej depilacja za pomocą różnych depilatorów, golarek i kremów chemicznych. Najbardziej popularna jest metoda mechaniczna, która polega na usunięciu włosów za pomocą wosku, plastrów lub masy cukrowej.Niestety zabieg jest bolesny i nieprzyjemny. Jego efekty utrzymują się przez jakiś czas, ale często wiążą się z nieprzyjemnymi powikłaniami, jak podrażnienie, wrastanie włosów czy nawet zapalenie mieszków włosowych.

Depilacja laserowa w salonach

laser lightsheerNowe innowacyjne metody usuwania zbędnego owłosienia stosowane są z powodzeniem w wielu nowoczesnych gabinetach. Tradycyjna depilacja zostaje wyparta przez nowoczesne urządzenia laserowe wykorzystujące wiązkę światła do usunięcia włosów praktycznie z wszystkich możliwych partii ciała. Laseroterapia przynosi bardzo dobre rezultaty, a najnowszej generacji laser lightsheer jest niezwykle skuteczny. Metoda polega na potraktowaniu światłem wierzchnich warstw skóry, w których znajdują się mieszki włosowe. Metoda wykorzystuje naturalny proces wzrostu włosa i jego zabarwienie, niszcząc macierz mieszka i znajdującą się w nim melaninę. Zabieg wymaga kilku serii, ale uzyskuje się końcowy efekt trwałego zniszczenia nawet 90% owłosienia. Stosowany jest na wszystkie partie ciała, nawet te bardzo wrażliwe i trudno dostępne.Znajduje zastosowanie przy depilacji twarzy, pach, pachwin, części intymnych, ramion i nóg. Jego szerokie spectrum działania stosowane jest z powodzeniem w wielu gabinetach w całej Polsce. Sam zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut zależnie od partii ciała i nie trzeba się do niego specjalnie przygotowywać. Poparty jest wcześniejszą konsultacją na której omówione są zagadnienia z przebiegu, efektów i zaleceń. Wykonany przez przeszkolony i profesjonalny personel jest bardzo bezpieczny. Nie działa negatywnie na organizm, gdyż wiązka światła skierowana jest tylko i wyłącznie na zabarwiony mieszek włosowy.

Zabieg z wykorzystaniem lasera lightsheer daje bardzo dobre efekty w depilacji. To nowatorska i bezpieczna terapia z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń laserowych.Koszty uzależnione są od wielkości partii ciała poddawanej depilacji i prestiżu salonu, w którym jest wykonywany. Bardzo dobre rezultaty otrzymane w  serii kilku powtórzeń, pozwalają na praktycznie trwałe usunięcie większej ilości zbędnego owłosienia.To nowoczesna metoda depilacji, która znajduje coraz szersze grono zainteresowanych i zadowolonych klientów.