Rodzina i dzieci

Kupno quada dla dziecka z akumulatorem

Zbliżała się pierwsza komunia święta mojego chrześniaka. Długo zastanawiałam się nad tym, jaki prezent mogłabym mu kupić z tej okazji. W końcu doszłam do wniosku, że najlepszą zabawką będzie dla niego mini quad z akumulatorem. Ostatnio w telewizji śniadaniowej widziałam program o tym, że takie zabawki są bardzo popularne wśród dzieci w jego wieku. Teraz, musiałam jeszcze tylko znaleźć taką zabawkę, która będzie spełniała oczekiwania dziecka i będzie odpowiednio wytrzymała i przystosowana do jazdy.

Poszukiwania mini quada dla dziecka

mini quad dla dzieci na akumulatorNiedaleko mojego miejsca pracy, znajduje się sklep z zabawkami dla dzieci. Akurat przechodziłam obok, kiedy zobaczyłam, że na wystawie znajduje się taki quad jaki ja planowałam kupić mojemu chrześniakowi. Zdecydowałam się wstąpić do tego sklepu i zapytać o tą zabawkę. Okazało się, że świetnie trafiłam. Zabawka z wystawy to mini quad dla dzieci na akumulator. Okazało się, że ta zabawka była przystosowana dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, dlatego mój chrześniak mógłby dosyć długo cieszyć się tym quadem zanim ostatecznie by z niego wyrósł. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że ten mini quad posiada bardzo dużą wytrzymałość, dlatego nawet duże i ciężkie dzieci mogą bezpiecznie z niego korzystać. Quad posiada regulowane siedzisko i oparcie, dlatego można go z łatwością przystosować do wzrostu dziecka, tak aby nie miało ono problemów z sięgnięciem do pedałów i kierownicy. Wybrany przeze mnie mini quad wykonany był z wytrzymałych i solidnych stalowych części, dlatego był bardzo trwały i odporny na ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Takie quad jest bardzo atrakcyjny dla dziecka, ponieważ oprócz funkcji samego jeżdżenia, posiada on także kolorowe, migoczące światła, klakson, który wygrywa kilka melodii, i inne atrakcje dla malucha. Zdecydowałem się od razu zakupić tego mini quada, ponieważ był akurat dostępny w bardzo dobrej, niskiej, promocyjnej cenie. Wybrałam wariant kolorystyczny najlepszy dla chłopca i teraz pozostało mi już tylko czekać na komunię.

Od razu po rozpakowaniu prezentów przez chrześniaka na przyjęciu komunijnym, przekonałam się, że to był bardzo dobry prezent. Chrześniak był bardzo zadowolony z tego mini quada. Mógł nim spokojnie jeździć po chodniku. Rozpędzał się on do dosyć dużych prędkości, ale był bezpieczny ponieważ quad posiadał funkcję sterowania pilotem przez rodzica bądź opiekuna. W ten sposób dorosły mógł zawsze zatrzymać quada zanim dziecko oddaliłoby się zbyt daleko, albo zbyt mocno rozpędziło i mogło spowodować wypadek.