Hodowla i zwierzęta

Najlepsza karma dla psów

W żywieniu psów ważna jest zbilansowana i zoptymalizowana dieta. Powinna być ona dopasowana do każdej rasy i upodobań psa zupełnie indywidualnie. Ważne są tutaj również wszelkiego rodzaju czynniki behawioralne. Odpowiednio dobrana karma pozwala na zdrowie i uwalnianie energii przez psa, przez co jego lepsze samopoczucie i zachowanie. Aby karma była odpowiednio dobrana pod uwagę należy wziąć również takie czynniki jak stan zdrowia czworonoga, tryb jego życia czy też środowisko w jakim żyje.

Czym wyróżnia się essential foods for living?

essential foods nautical living dla psówWiadomo, że pies, który mieszka ze swoim właścicielem w bloku będzie miał inne wymagania niż taki, który codziennie biega po podwórku i jest mu obce egzystowanie w zamkniętym pomieszczeniu. Odpowiednio dobrana dieta to również wiele korzyści płynących dla właściciela. Essential foods nautical living dla psów, to karma, która zapewnia im całkowite poczucie sytości, a pies staje się o wiele spokojniejszy. Spożywanie też karmy przez psy powoduje, że są one łatwiejsze w szkoleniu i z większą uwagą słuchają swojego właściciela. Rodzaj ten karmy jest w pewnym sensie uniwersalny, gdyż sprawdza się praktycznie dla każdego psa, niezależnie od jego rasy, wielkości czy też wieku. Największą zaletą tej karmy jest to, że jest ona odpowiednia dla zwierząt z problemami takimi jak choroby układu trawiennego czy choroby skóry. Karma essential food living sprawdzi się również dla czworonogów po sterylizacji lub kastracji, które mogą mieć problemy ze skłonnością do tycia. Karmę tę można uznać za kompletny i bardzo dobry jakościowo produkt przeznaczony dla psów dorosłych bez względu na rasę. Zdecydowaną większą część składników, bo aż sześćdziesiąt procent stanowią suszone lub świeże mięsa, natomiast trzydzieści procent to dodatki warzywne, ziołowe, ale również owoce, które powinny być nieodłącznym elementem diety dla każdego organizmu. Karma ta zapewnia nie tylko uczucie sytości dla czworonogów, ale także suplementację witaminową, ponieważ jest ona źródłem cennych wartości odżywczych, witamin oraz minerałów. Można również wybrać wersję bez dodatku soi i innych alergenów, która może być przeznaczona dla psów właśnie z problemem alergii.

Karma essential nautical living jest wersją karmy bez dodatku ziaren zbóż. Zawiera ona bardzo dużą ilość ryb takich jak łosoś, pstrąg i śledź. Zawiera ona również ziemniaki. Jeśli twój pies ma problemy ze swędzeniem skóry lub ma matową sierść, to tak karma będzie dla niego idealna, gdyż jest ona wzbogacona cennymi kwasami tłuszczowymi OMEGA 3.