Osłony na balkon w różnych kolorach

Bardzo często mając balkon w bloku chcemy go trochę odsłonić. Tak się dzieje np. jeśli mamy dzieci lub pieski czy koty. Osłony balkonowe tworzone na wymiar to idealne rozwiązanie aby chronić naszą prywatność na balkonie oraz w ogrodzie. Osłona tonie tylko ochrona przed wzrokiem przechodniów, to nie tylko ochrona przed spadającymi zabawkami dziecka, to także dobra ochrona przed wiatrem i słońcem. Takie są zazwyczaj tworzone z mocnego materiału winylowego.

Nadruki na osłonach do balkonu

wysokiej jakości osłona balkonowa z nadrukiemNa osłonach balkonowych musi znaleźć się trwały nadruk i żywe kolory. Takie osłony stanowią swojego rodzaju ozdobę dla takiego balkonu. Wysokiej jakości osłona balkonowa z nadrukiem jest łatwa w montażu. Osłonki z nadrukiem można kupić gotowe lub zlecić ich zrobienie pod wymiar. Ta druga opcja jest o tyle dobra, że dzięki temu możemy mieć większą lub mniejszą niż standardowa osłonka. Osłonki do balkonu w jednym kolorze są trochę tańsze od tych z nadrukiem. Nadruk jest trwały i nawet ekspozycja na słońcu mu nie zagraża. Osłony balkonowe swoją funkcjonalność i trwałość zawdzięczają wysokiej jakości materiałowi. Drobna siateczka z tworzywa sztucznego nie nasiąka wodą dzięki czemu nie wygina się. Nowoczesne osłonki balkonowe wykazują zwiększoną odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Osłona pozwala cieszyć się poczuciem prywatności, a do tego tworzy przyjemny klimat sprzyjający korzystaniu z tarasu czy tez balkonu. Niektóre osłony na balkon nie ograniczają dostępności światła. Osłony balkonowe wyprodukowane z wysokiej klasy tworzywa sztucznego zdecydowanie lepiej znosi wahania temperatur oraz zmiany pogody. Osłony nie ulegają odkształceniu i nie niszczą ich nawet silne wiatry czy grad. Osłonę można dobrać tak, że będzie pasować do istniejącej lub zupełnie nowej aranżacji tarasu lub balkonu. Wzory kwiatowe, liście i inne piękne printy sprawią, że balkon będzie się doskonale prezentował o każdej porze roku. Cena za osłonę zależy od nadruku, wymiarów i kilku innych parametrów.

Osłony do balkonu na zamówienie są tworzone w różnych kolorach i wzorach. Montaż osłony należy zamontować za pomocą opasek zatem jest to prosty sposób zakładania osłonki. Każda firma sprzedająca osłony do tarasu czy balkonu pokazuje w jaki sposób należy wymierzyć wysokość i szerokość barierki balkonowej. Cena za metr to około 40-60 złotych. Osłona na balkonowe barierki posiada nylonowe sznurki i nierdzewne ze stali oczka nawet co 30 cm. Dzięki temu osłona przymocowana jest mocniej i nie groźny jej podmuch wiatru.