Poszukiwania doświadczonej kancelarii frankowej

Kilkanaście lat temu dałam się wrobić w kredyt frankowy. Wszyscy w mojej rodzinie tak zachwalali te kredyty i mi je polecali, że w końcu uległam i zdecydowałam się zakupić mieszkanie na kredyt indeksowany we frankach szwajcarskich. Szybko jednak przekonałam się, że to był bardzo duży błąd. Kurs tej waluty szalał niesamowicie, a ja bardzo szybko straciłam rachubę i nie wiedziałam już, jak wiele jeszcze zostało mi zadłużenia do spłaty. Byłam przerażona, gdy okazało się, że pomimo regularnej spłaty mój dług rósł, zamiast spadać.

Skorzystałam z pomocy kancelarii frankowej

doświadczona kancelaria frankowa jelenia góraPożaliłam się na ten temat mojej przyjaciółce, która te kilkanaście lat temu sama namawiała mnie na taki kredyt. Wtedy ona podpowiedziała mi, że banki często umieszczały w swoich umowach klauzule abuzywne, czyli niedozwolone. Jeśli w mojej umowie kredytowej znajdują się takie zapisy mogę starać się o ich unieważnienie. Podobno w niektórych sytuacjach sądy decyzją się nawet na całkowite unieważnienie takiej umowy z bankiem. Zainteresowałam się tym tematem i szybko przekonałam się, że jeśli chcę coś z tym zrobić w pierwszej kolejności powinnam znaleźć dobrego prawnika. Była mi wobec tego potrzebna doświadczona kancelaria frankowa Jelenia Góra to miejscowość, od której rozpoczęłam swoje poszukiwania. Całe szczęście okazało się, że w tej miejscowości znajduje się naprawdę bardzo dużo kancelarii, które specjalizują się w tego typu sprawach. Zdecydowałam się wybrać taką, która oferuje naprawdę kompleksowe usługi i oprócz tego, posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Mój wybór okazał się naprawdę bardzo dobry, ponieważ prawnik do którego trafiłam od razu zajął się moją sprawą z pełnym zaangażowaniem. Z pomocą doradcy finansowego od razu przeanalizował moją sytuację oraz sprawdził dokumenty, które podpisałam te kilkanaście lat temu. Niemal natychmiast otrzymałam od niego pozytywne wieści. Dowiedziałam się, że mam naprawdę duże szanse, gdy pójdę z całą sprawą do sądu. Mogłam domagać się unieważnienia nawet dużej części długu.

Prawnik zdecydował się poprowadzić moją sprawę. Musiałam tylko dać mu stosowne upoważnienia. W ciągu kilku dni napisał on dla mnie pisma przedsądowe, które natychmiast skierował do banku, a następnie przygotował pisma do sądu. Bardzo dobrze przygotował mnie on do rozprawy sądowej, której termin został wyznaczony już za kilka tygodni. Muszę przyznać, że wszystko skończyło się dla mnie naprawdę bardzo dobrze. Dobrze, że zdecydowałam się na skorzystanie z tak renomowanej i polecanej kancelarii frankowej.