Rodzina i dzieci

Potrzebowałam śpiworka do wózka spacerowego

Od pierwszych dni życia mojego dziecka, usypiałam go w wózku na spacerze. Dzięki temu moje dziecko bardzo ładnie spało w ciągu dnia, a ja mogłam zająć się swoimi sprawami. Ostatnio córeczka wyrosła z wózka gondolowego i zakupiłam dla niej wózek spacerowy. Nie miało to wpływu na zasypianie dziecka na dworze. Zbliżała się jednak jesień i postanowiłam zakupić dla niej śpiworek do łóżka, żeby mieć pewność, że nie zmarznie podczas jesiennych i zimowych spacerów. Musiałam teraz wybrać odpowiednim produkt.

Wybrałam uniwersalny śpiworek do spacerówki

śpiworki do wózków spacerowychZależało mi na tym, aby wybrany przeze mnie śpiworek nadawał się do różnych typów wózków spacerowych. Przede wszystkim musiał być jednak ciepły i wykonany z wysokiej jakości materiałów hipoalergicznych, ponieważ moja córeczka była alergiczką. Poszukiwania takiego śpiworka rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: śpiworki do wózków spacerowych, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. Był to uniwersalny śpiworek przeznaczony do wózka spacerowego. Był on zamykany na suwak i posiadał ściągacze na bokach, co umożliwiało na jego odpowiednie dopasowanie. Jednocześnie był on skonstruowany tak, aby pozostawić dziecku swobodę ruchów. Kolejną jego zaletą było to, że był on wykonany z miękkiego, bawełnianego materiału, a w środku wyłożony był ocieplanym puchem. Dzięki czemu śpiworek był idealny na jesienne oraz zimowe spacerki. Wybrany przeze mnie śpiworek posiadał także kapturek, który zabezpieczał głowę dziecka przed opadaniem na boki. Dzięki temu przyczyniał się do utrzymania prawidłowej postawy ciała dziecka podczas snu. Dla mnie dużą zaletą takiego śpiworka było również to, że z wierzchu pokryty jest wodoodpornym materiałem. Dzięki czemu można z niego śmiało korzystać również podczas deszczowych dni. Zauważyłam, że ten śpiworek ma bardzo dobre opinie innych mam, a w dodatku był dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie, jednej z najtańszych na rynku. Zdecydowałam się więc go zamówić.

Już kilka dni później przesyłka została dostarczona do mnie do domu. Od razu zdecydowałam się wypróbować śpiworek. Jak się okazało to był bardzo dobry wybór. Śpiworek bez problemu pasował do mojego wózka spacerowego. Był uniwersalny i bardzo łatwo można było go zamontować w wózeczku. Kolejną jego zaletą było to, że można go było prać i suszyć mechanicznie, dzięki czemu bardzo łatwo było utrzymać go w czystości. Córeczka bez problemu zaadoptowało się do snu w śpiworku podczas naszych jesiennych wojaży.