Wygląd i zdrowie

Profesjonalnie przedłużone włosy

Coraz więcej kobiet z chęcią przedłuża sobie włosy i nie ma się czemu dziwić ponieważ co rusz powstają nowe techniki pozwalające uzyskać jeszcze bardziej naturalne efekty. Oczywiście warunkiem jest to, abyśmy nasze włosy przedłużały u profesjonalisty ponieważ robienie tego w domu może być niebezpieczne dla naszych włosów, gdy nie mamy doświadczenia, a także efekt końcowy może się okazać mało estetyczny.

Naturalny efekt po przedłużaniu włosów

estetyczne przedłużanie włosówObecnie wiele kobiet marzy o długich włosach, zwłaszcza, że właśnie takie są dzisiaj na topie. Chcąc jednak zaoszczędzić pieniądze czasami wpadamy na pomysł, aby przedłużyć sobie włosy w domu z pomocą na przykład naszej przyjaciółki. Niestety o ile rzeczywiście w teorii jest to wykonalne o tyle w samym procesie największe znaczenie ma nie tylko dobór odpowiedniej metody, ale przede wszystkim doświadczenie oraz technika. Jeżeli pozwolimy, aby przedłużyła nam włosy osoba nie mająca z tym fachem nic do czynienia na co dzień możemy się niestety spodziewać fatalnych efektów, nawet jeśli zdecydujemy się na z pozoru najmniej inwazyjną metodę, czyli micro ringi. Mogłoby się wydawać, że przedłużanie włosów ten sposób jest banalnie proste, lecz w wielu przypadkach potem okazuje się, że łączenia zaczynają być widoczne, a w końcu to ostatnie, czego chcemy. Dlatego zamiast eksperymentować na własną rękę warto umówić do do profesjonalnego fryzjera na estetyczne przedłużanie włosów. Fryzjerzy świadczący tego typu usługi są po wielu szkoleniach i żadna z metod im nie straszna. Potrafią sprawić, że nawet po przedłużeniu naprawdę krótkich włosów efekt będzie naturalny, a nasze włosy nie będą niczym różnić się od tych doczepionych. Oczywiście przedłużając włosy u fryzjera możemy zapomnieć o obawach związanych z tym, czy miejsca łączeń włosów doczepianych będą widoczne. Profesjonalista dobierze bowiem pod nas odpowiednią technikę przedłużania oraz strukturę włosa w taki sposób, abyśmy czuły się w doczepach komfortowo i aby rezultat prezentował się naturalnie.

Pomimo tego, że z pozoru przedłużanie włosów może wydawać się kosztowne to warto pamiętać o tym, że włosy, które dostaniemy będą najlepszej jakości, a samo przedłużanie wykonane z niezwykłą precyzją. Próbując przedłużać swoje włosy w domu możemy w prosty sposób je zniszczyć, a co za tym idzie i tak będziemy musiały wydać mnóstwo pieniędzy na ich odbudowę oraz wizyty u fryzjera, który będzie musiał naprawić wyrządzone przez nas szkody. Nie ma zatem najmniejszego sensu ryzykować i męczyć się, a lepiej odłożyć pieniądze i wykonać zabieg raz, ale za to na najwyższym poziomie.