Wygląd i zdrowie

Radiofrekwencja mikroigłowa skutecznie radzi sobie z rozstępami

Nieestetyczne, białe i pręgowane zmiany w strukturze skóry są przyczyną licznych kompleksów. Wiele pań zmaga się z rozstępami, których ciężko jest się pozbyć za pomocą domowych metod, powstają one na skutek rozciągnięcia skóry z powodu szybkiego przybierania na wadze, zmian sylwetki w czasie dojrzewania, a także na skutek zmian hormonalnych. Często pojawiają się także u kobiet w ciąży. Najczęściej występują na ramionach, piersiach, brzuchu, pośladkach i udach. Mocno naciągnięta skóra nie nadąża z produkcją odpowiedniej ilości włókien kolagenowych, w efekcie czego ulega osłabieniu.

Walka z rozstępami za pomocą radiofrekwencji mikroigłowej

profesjonalna radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy - warszawaKonsekwencją tego są rozstępy. Na szczęście zabiegi medycyny estetycznej oferują szereg różnego rodzaju zabiegów, które skutecznie radzą sobie z tym problemem. Jednym z nich profesjonalna radiofrekwencja mikroigłowa na rozstępy – Warszawa jest miejscem, gdzie gabinetów medycyny estetycznej świadczących tego typu usługi nie brakuje. Metoda ta jest wyjątkowo skuteczna, a odpowiednie urządzenie wyposażone jest w kilkadziesiąt mikroigieł, które wybijane są w skórę na określoną głębokość. W rezultacie w tkankach płynie prąd zmienny, którego zadaniem jest podgrzanie wewnętrznych struktur skóry. Takie działanie powoduje obkurczenie włókien kolagenu oraz stymulację do produkcji nowego. Termiczne działanie jest doskonałym sposobem na stymulację do produkcji nowego kolagenu i elastyny, w efekcie czego zabieg ten działa ujędrniająco oraz odmładzająco. Jest to doskonały sposób na walkę z rozstępami, a skuteczność metody sprawia, że wiele kobiet się na nią decyduje. Terapia przy użyciu wysokiej jakości urządzenia przynosi pożądane rezultaty, jest bardzo skuteczna, a umiejętnie wykorzystanie technologii sprawia, że pacjentki pozbywają się kompleksów. Mocne podgrzanie tkanki przynosi pożądane rezultaty, skutecznie radzi sobie nawet z dużymi rozstępami. Wysokiej jakości urządzenia oraz duże doświadczenie osób wykonujących zabieg sprawia, że można z powodzeniem pozbyć się wielu skórnych problemów.

Zabieg jest skuteczny nie tylko w przypadku rozstępów, ale także zmarszczek, blizn. Działa odmładzająco i sprawia, że skóra jest ujędrniona i wygląda doskonale. Doświadczeni specjaliści oferują profesjonalne zabiegi, dzięki czemu pacjentki mogą przez długi czas cieszyć się z pożądanych rezultatów. Parametry muszą być dobrane indywidualnie do każdego pacjenta, by zabieg przyniósł pozytywne efekty. Zabieg ten jest bezpieczny, a a rezultaty bywają spektakularne.