Rekomendowani kamerzyści z Końskiego

Nasze firmowe imprezy były coraz bardziej rozbudowane, a tym samym coraz bardziej atrakcyjne, więc w pewnym momencie pojawił się pomysł, by owe imprezy były uwieczniane przez profesjonalistów, a materiał rozdawany pracownikom, obecnym na evencie. Był to pomysł który od razu przypadł nam do gustu, toteż postanowiliśmy zaangażować profesjonalną firmę, zajmującą się filmowaniem imprez, by wykonać taki materiał na następnej imprezie firmowej.

Nowoczesne metody filmowania eventów

usługi wideofilmowania końskieMogliśmy co prawda próbować wykonać materiał z imprezy własnoręcznie, aczkolwiek wiedzieliśmy doskonale iż nie będzie on miał najlepszej jakości, ani też nie będzie szczególnie estetyczny, będąc niewiele więcej niż tylko amatorskim nagraniem, nie nadającym się do przekazywania uczestnikom imprezy. Koniecznością stało się więc zaangażowanie specjalisty lub firmy, oferującej usługi wideofilmowania Końskie ma kilka takich firm, oraz działających samodzielnie kamerzystów, toteż znalezienie odpowiednio nowoczesnego personelu nie należało do bardzo trudnych zadań. Wszystkie nasze lokalne firmy, zajmujące się uwiecznianiem materiału z imprez masowych są bardzo rekomendowane przez osoby które korzystały już z ich usług, więc wystarczyło tylko wybrać najbardziej odpowiadającą nam firmę i zaoferować współpracę. Wybrana przez nas firma okazała się być jeszcze bardziej profesjonalną i zaawansowaną niż początkowo nam się wydawało. Kamerzyści korzystali z najróżniejszego sprzętu elektronicznego, kamer o szerokim obiektywie, pojazdów zdalnie sterowanych i wielu innych narzędzi, dzięki którym materiał mógł być o wiele bardziej atrakcyjny niż w przypadku nagrywania wyposażeniem mniej nowoczesnym. Mogliśmy wybrać wiele różnych metod filmowania, ilość kamerzystów na imprezie, oraz ich wyposażenie. W liście usług firmy znajdowała się również obróbka graficzna, czyszczenie materiału oraz jego montaż, tak iż klient mógł otrzymać już gotowe nagranie, nie wymagające dalszej obróbki, już po kilku dniach od samej imprezy.

Renoma owej firmy okazała się w pełni zasłużona, gdyż otrzymaliśmy materiał z kolejnego spotkania firmowego bardzo szybko, a po obejrzeniu okazało się iż jakością znacznie przekracza wszystkie dotychczasowe nagrania, zwłaszcza amatorskie, jakie mieliśmy z naszych imprez. Zdecydowaliśmy się więc podjąć dłuższą współpracę z ową firmą, zlecając jej pracownikom filmowanie wszystkich okolicznościowych imprez w naszej firmie. Niektórzy pracownicy również skorzystali z usług filmowania na własnych eventach.