Skorzystałam z pomocy adwokata rozwodowego

Jeszcze do niedawna byłam mężatką. Wyszłam za mąż młodo i teraz już wiem, że nie była to najlepsza decyzja w moim życiu. Kiedy wraz z mężem zdecydowaliśmy się rozejść na początku wstępnie się dogadaliśmy co do podziału majątku. Mieliśmy wziąć rozwód bez orzekania o winie. Niestety, kiedy przyszło co do czego, mój małżonek wycofał się ze wszystkich ustaleń i chciał mnie obarczyć wyłączną winą za rozpad pożycia małżeńskiego. Początkowo myślałam, że on tylko tak żartuje, ale kiedy przekonałam się, że mówi poważnie, bardzo się zdziwiłam.

Gdzie w Szczecinie znajdę adwokata od rozwodów?

adwokat - rozwód w szczecinieKiedy pierwsze zdziwienie opadło, postanowiłam, że w takim razie muszę znaleźć adwokata, który mi z tym pomoże. Był mi potrzebny solidny adwokat – Rozwód w Szczecinie ostatecznie poprowadził bardzo dobry adwokat z wieloletnim doświadczeniem w prawie rodzinnym i opiekuńczym. Nie tylko przeprowadził on sam rozwód, ale także pomógł mi w kwestiach takich jak ustanowienie obowiązku alimentacyjnego na małoletnie dzieci oraz kontaktów z nimi, a także przy uczciwym podziale majątku. Właśnie takiego wszechstronnego specjalisty potrzebowałam, dlatego cieszę się, że udało mi się do niego trafić. Szczerze mówiąc nie było to trudne, ponieważ jego kancelaria adwokacka znajdowała się w centrum Szczecina i bez przerwy funkcjonowała tutaj już od wielu lat. Największą zaletą tego adwokata było to, że mogłam udzielić mu wszystkich pełnomocnictw w następstwie czego teraz wszystkie dokumenty od mojego męża oraz z sądu trafiały bezpośrednio do niego. To było dla mnie duże ułatwienie i wygoda. A co jeszcze ważniejsze, udało nam się szybko dogadać także w kwestiach jego honorarium. Nie było ono zbyt wygórowane, co dodatkowo mnie ucieszyło. Muszę również zwrócić uwagę na fakt, że bardzo dobrze przygotował mnie on do przebiegu samej rozprawy sądowej. Dzięki niemu wiedziałam czego powinnam się spodziewać, jakie pytania może zadawać sędzia, a jakie obrońca męża. Myślę, że ta wiedza przyda się szczególnie osobom, które przy okazji rozwodu w sądzie będą pierwszy raz w życiu.

Gdybym miała podejmować decyzję jeszcze raz z pewnością ponownie zdecydowałabym się na tego bardzo dobrego adwokata, który świetnie znał się na oferowanych przez siebie usługach. Ostatnio poleciłam jego usługi nawet mojej przyjaciółce, która podobnie jak je, zdecydowała się rozwieść po wielu latach małżeństwa. Cieszę się, że pomimo tak dużego ruchu w swojej kancelarii do każdej osoby podchodzi on indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem w sprawę.