Wygląd i zdrowie

Tworzymy biżuterię z pereł

Od dziecka wykazywałam się dużym zainteresowaniem wszelkiego rodzaju pracami plastycznymi. Będąc na początku nauki w szkole podstawowej postanowiłam sobie, że zostanę projektantką mody. Założyłam nawet zeszyt, w którym projektowałam ubrania, które podpowiadała mi moja dziecięca wyobraźnia. Kiedy przyszła pora zakończenia i liceum i musiałam już zdecydować, w którym kierunku chcę pójść, postawiłam na grafikę. Ostatecznie zostałam projektantką, ale nie ubrań, tylko biżuterii. Jest to moja wielka pasja. 

Kolekcja perłowych naszyjników

wielokolorowe perły - naszyjnikiJeszcze kilka lat temu zupełnie nie przypuszczałam, że moją wielką pasją oraz zajęciem zarobkowym będzie projektowanie biżuterii. Ostatecznie, jednak, wszystko tak się potoczyło, że ostatecznie współpracuje z największymi, krajowymi markami i tworze dla nich projekty biżuterii. Kiedyś nie miałam pojęcia, że świat ozdobnych kamieni, minerałów oraz metali szlachetnych jest tak bogaty i daje tak wiele możliwości. Jednym z materiałów biżuteryjnych, który stał się ostatnio jednym z moich ulubionych, są perły. Wokół pereł od wieków krążyły legendy i uznawane są one za jedne z najbardziej kobiecych ozdób. Kiedyś myślałam, że naturalne perły występują tylko w jednym kolorze. Okazało się, ostatecznie, że bardzo się myliłam. Przy mojej najnowszej, letniej kolekcji, wykorzystuje obecnie wielokolorowe perły – naszyjniki z nich stworzone zachwycają nie tylko elegancją, ale też nutą szaleństwa. Kolekcja bazująca na kolorowych perłach będzie dedykowana głównie młodym kobietom oraz nastolatkom. Będą to proste naszyjniki, bransoletki, a także kolczyki, z nowoczesnymi elementami dekoracyjnymi. Zależało mi na tym, żeby najmłodsze pokolenie pokochało na nowo perły i chętnie stosowało je w codziennych i mniej codziennych stylizacjach. Naszyjniki wykonane z kolorowych pereł idealnie komponują się z letnimi ubraniami, w szczególności ze zwiewnymi sukienkami. Ze względu na to, że same perły nie są duże. naszyjniki perłowe są bardzo delikatne. Doskonale sprawdzą się też jako dodatek do kreacji weselnej. 

Od kilku lat zajmuje się profesjonalnie projektowaniem biżuterii. Jest to moja wielka pasja i praca zarobkowa, zarazem. Kiedy coraz bardziej zagłębiam się w świat kolorowych minerałów oraz błyszczących metali szlachetnych, za każdym razem znajduje jakąś nową inspiracje. W tym roku inspiracją tą stały się dla mnie perły, szczególnie te kolorowe, z których powstanie kolekcja biżuterii, idealnie nadającej się na lato i na wiosnę. Kolekcja ta dedykowane jest głównie młodym kobietom.