Hodowla i zwierzęta

Zakup mokrej karmy Power of Nature

Koty to jedne z naszych ulubionych zwierząt domowych. Nie ważne, czy rasowe czy dachowce – wszystkie je kochamy. Warto więc zadbać o prawidłową dietę naszego pupila. Ze względu na to, że koty mają specyficzny układ trawienny nie wszystkie karmy mogą być odpowiednie. Warto czytać ich składy i wybierać te najwyższej jakości, które pozytywnie wpłyną na naszego zwierzaka.

Wybór karmy mokrej Power of Nature

power of nature karma mokraWybór karm dla kotów jest ogromny. Możemy je zakupić w sklepach zoologicznych, supermarketach, drogeriach oraz w sklepach i hurtowniach internetowych (gdzie jest to zazwyczaj najbardziej opłacalne). Wiele znanych marek, które mają rozbudowaną strategię marketingową namawiaj nas na zakup ich produktów. Nie czytając etykiet i składów możemy się po takim zakupie bardzo rozczarować. Większość z nich zawiera minimalną ilość mięsa czy ryb – a pamiętajmy, że koty ze względu na krótki układ trawienny i swoje wieloletnie przystosowanie są zwierzętami tylko i wyłącznie mięsożernymi. Takie złej jakości karmy zawierają za to mnóstwo wypełniaczy węglowodanowych których nasze koty nie powinny jeść. Zapychają one ich krótki układ trawienny co może powodować bóle brzucha, biegunki, złą wchłanialność składników odżywczych a także dużo poważniejsze choroby i dolegliwości. Warto więc zadbać o to, aby nasz milusiński miał dostarczaną karmę doskonałej jakości o dużej zawartości mięsa czy ryb. Do takich marek, które odpowiedzialnie podchodzą do karmienia zwierząt  domowych należy marka Power of Nature. Marka ma w swojej ofercie karmy suche o wysokiej zawartości mięsa, oraz karmy mokre w formie musów, pasztetów czy filecików w sosie. Dostępne są różnorodne smaki. Power of Nature karma mokra jest doskonałym uzupełnieniem suchej karmy tej marki. Wszystkie produkty możemy kupić w wielu wersjach smakowych. Wszystkie te produkty łączy duża zawartość mięsa lub ryb, oraz proste składy, które nie zawierają barwników, konserwantów, ulepszaczy. Są bezpieczne dla zdrowia naszych mniejszych przyjaciół. Są one odpowiednie dla kotów z alergiami, cukrzycą oraz nadwagą. Mogą je spożywać kocięta jak i starsze koty. 

Kupno karmy dla naszego kota może nie być takie proste. Warto jednak zainteresować się marką Power of Nature. Marka oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości w trosce o zdrowie i dobro naszych zwierząt. Wszystkie produkty tej marki zawierają wysoką ilość mięsa lub ryb, bez zbędnych konserwantów, barwników czy substancji alergizujących. Producent oferuje produkty suche jak i karmy mokre.